Профорієнтаційна робота

Викладачами кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу активно проводиться профорієнтаційна робота. Вона включає в себе поширення інформації про освітні програми кафедри, за якими надаються освітні послуги в університеті. Були оновлені рекламні матеріали у вигляді флаєрів та календарів.

Викладачі кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу співпрацюють з освітніми закладами Запорізької та Херсонської областей, підприємствами за видами діяльності. У ході таких зустрічей викладачі кафедри надають повну та достовірну інформацію майбутнім абітурієнтам про наявні в університеті спеціальності, порядок вступу та переваги навчання в  МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Викладачі кафедри брали участь в загальноуніверситетських Днях відкритих дверей 24,25 жовтня, 1,12 листопада 2019 року. Учні шкіл міста завітали і до освітньо-наукової лабораторії «Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу». З вітальним словом до гостей звернулась                    Марченко О.А., вона акцентувала увагу на основних перевагах навчання за освітньо-професійними програмами «Економіка та бізнес», «Готельно-ресторанне господарство та туристичний бізнес» та зазначила, що на кафедрі економіки та готельно-ресторанного бізнесу створені всі умови для цікавого та змістовного навчання та відпочинку студентів. Цікаве дозвілля у поєднанні з навчанням забезпечує нашим студентам незабутні студентські роки. Викладач кафедри Гурбик Ю.Ю. ознайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями та базами проходження навчальних та виробничих практик. Він зазначив, що студенти крім теоретичних знань отримують значний практичний досвід, що дасть їм можливість бути конкурентноспроможними на ринку праці країни (інформація міститься за посиланням https://www.facebook.com/business.mdpu/).

19.11.2019 року старший викладач кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу Гурбик Ю.Ю. взяв участь у виїздному Дні відкритих дверей у м. Василівка.

Згідно графіку профорієнтаційної роботи 5 листопада 2019 року викладачі кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу відвідали Мелітопольську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 Мелітопольської міської ради Запорізької області. Учні випускних класів мали змогу ознайомитись із особливостями вступу та навчання за освітньо-професійними програмами «Економіка та бізнес», «Готельно-ресторанна справа та туристичний бізнес».

Завідувач кафедри, д.е.н. Марченко О.А. зазначила, що спеціальності кафедри є актуальними та користуються попитом на ринку праці України, а створені в університеті умови дадуть змогу для змістовного навчання та цікавого дозвілля студентів.

Зустріч з керівництвом та учнями школи супроводжувалась змістовною та цікавою презентацією, яку підготували викладачі кафедри. Учні на згадку про зустріч отримали рекламну продукцію: інформаційні флаєра та календарі.

Майбутні студенти були запрошені з відповідним візитом до університету (інформація міститься за посиланням https://www.facebook.com/business.mdpu/).

11.11.2019р. викладачі кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу Марченко О.А., Гурбик Ю.Ю. провели профорієнтаційну роботу на базі освітніх закладів м. Генічеськ. Викладачі кафедр університету відвідали Генічеську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 та Генічеську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської обл., Генічеську санаторну загальноосвітню школу-інтернат І ступеня м. Генічеськ Херсонської обласної ради, Навчально-виховний комплекс “Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов” Генічеської районної ради Херсонської області та Генічеське професійно-технічне училище №27. У ході зустрічей учні мали змогу дізнатися про особливості вступу та навчання на спеціальностях Економіка, Готельно-ресторанна справа, задати питання, які їх цікавили. Для випускників була підготовлена презентація, інформаційні буклети університету, кафедр, календарі (інформація міститься за посиланням https://www.facebook.com/business.mdpu/).

Протягом січня-лютого викладачі кафедри організували профорієнтаційні зустрічі з випускниками ЗОШ м. Мелітополя та Запорізької області. Зокрема ЗОШ № 6, місто Мелітополь та Спеціалізована різнопрофільована школа І- ІІІ ступенів «Прометей», смт. Константинівка.

Була проведена профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів у Мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 25 Мелітопольської міської ради Запорізької області. Учні випускних класів мали змогу ознайомитись із особливостями вступу та навчанням за освітньо-професійними програмами «Економіка та бізнес», «Готельно-ресторанна справа та туристичний бізнес».

14 травня 2020 року викладачами кафедри економіки та готельно-ресторанного бізнесу МДПУ імені Б.Хмельницького була проведена дистанційна  профорієнтаційна платформа «Чому саме економіка?». Зустріч відбулася з випускниками Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області та Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І ступеня м. Генічеськ Херсонської обласної ради (інформація міститься за посиланням https://www.facebook.com/business.mdpu/).

Розміщення інформації для абітурієнтів з питань вступу та навчання в університеті здійснюється на сторінці кафедри у фейсбук  https://www.facebook.com/business.mdpu/

Презентація освітніх програм та інформаційних матеріалів розміщено на сторінці кафедри  та на сайті університету.