Новини кафедри математики і фізики

 


 

День відкритих дверей на кафедрі математики і фізики
Студенти взяли участь в міському костюмованому святі Fun Run Студенти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь в міському передноворічному костюмованому святі Fun Run на чолі із старшим викладачем кафедри математики і фізики Яковенко А. С.

 


Днями старшим викладачем кафедри математики і фізики Яковенко А.С. було проведено семінар-практикум «Динамічна геометрія» для вчителів математики міста Мелітополя.

Під час семінару розглянули основні програмні середовища для побудови динамічних геометричних об’єктів. Практичні завдання та зворотній зв’язок виконувались за допомогою смартфонів.


З Днем Святого Миколая першачків Мелітопольської ЗОШ №4 привітали студенти факультету інформатики, математики та економіки.

Під керівництвом викладачів кафедри математики і фізики Яковенко А.С. і Сюсюкана Ю.М. студенти разом із учнями 1-А класу провели математичні конкурси, прив’язані до свята.

Діти відчули себе помічниками Святого Миколая та пройшли цікаві математичні випробування. За що отримали смачні подарунки.


5 грудня о 16:30 на базі молодіжного центру people.ua студенти І та ІІІ курсу кафедри математики і фізики провели друге засідання клубу «Цікава математика» під керівництвом ст.викладача Яковенко А.С.

 

 


В листопаді 2019 року кафедрою математики і фізики було проведено ряд профорієнтаційних заходів в загальноосвітніх школах м. Мелітополя.

26 листопада 2019 року викладачі кафедри математики і фізики доцент Рубцов М.О. та старший викладач Яковенко А.С. відвідали Мелітопольську ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів.

29 листопада 2019 року викладач кафедри математики і фізики доцент Бєльчев П.В. відвідав Мелітопольську ЗОШ № 22 І-ІІІ ступенів.

Під час зустрічі з учнями 11-их класів було проведено бесіду під час якої  доведена інформація про проведення Всеукраїнської олімпіади «Інтелектуал» в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомили з програмою та запросили  прийняти участь.

Доведено інформацію про зміни в проведенні ЗНО в 2020 році, надано всю інформацію щодо вступу на спеціальність.

Викладачі розповіли про факультет інформатики, математики та економіки  та кафедру математики і фізики, ознайомили зі спеціальностями, які готують на факультеті та кафедрі, а також ознайомили учнів із перевагами професії вчителя математики, розповіли про перспективи працевлаштування та подальшого кар’єрного росту. Окремо приділялась увага підготовчому відділенню університету. Учні активно брали участь у дискусії та задавали питання, на які отримали ґрунтовні відповіді.  Наприкінці зустрічі учням було надано рекламну продукцію (буклети) зі спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика),  рекламні буклети зі Всеукраїнської олімпіади «Інтелектуал», та буклети факультету інформатики, математики та економіки.


28 листопада 2019 року кафедрами математики і фізики, педагогіки та педагогічної майстерності був проведений круглий стіл «Актуальні питання освітнього процесу в сучасній школі», учасниками якого стали студенти факультету, які будуть проходити педагогічну практику. Докладніше…

 


27 листопада Радою молодих вчених університету (канд. пед. наук Бунчук О.В.) і Науковим товариством студентів і молодих вчених (канд. пед. наук Чорна В.В., канд. пед. наук Яковенко І.О., Севоднєва К.О.) було проведено «Science battles».

У заході прийняла участь команда студентів 119-і та 117-і груп Олена Голуб, Олександра Власенко, Карина Іванченко кафедри математики і фізики спеціальності «СО Математика». Студенти, під керівництвом кандидата фізико-математичних наук Яковенко А.С., креативно презентували свою майбутню професію – вчитель математики.

По результатам проведеного заходу команда отримала звання «кращих науковців» свого факультету.


21 листопада 2019 року на базі молодіжного центру «People.ua» відбулося перше засідання клубу «Цікава математика», організованого кафедрою математики і фізики.

Студенти 117-і групи кафедри математики і фізики факультету інформатики, математики та економіки під керівництвом кандидата фізико-математичних наук  старшого викладача кафедри Яковенко Анастасії Сергіївни та старшого викладача кафедри Сюсюкана Юрія Миколайовича продемонстрували деякі лайфхаки усного рахунку школярам та іх батька міста Мелітополя та району.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері із дітьми та дорослими, які забажали потоваришувати з царицею наук і відкрити для себе математику з нової сторони.