Фотогалерея

Проходження виробничої (педагогічної) практики на кафедрі педагогіки і педагогічної майстерності аспірантки Таблер Т. з використанням інтерактивної дошки.

Участь Шлєіної Л.І. у тренінгу – ПРОФЕСІЙНО РОЗВИВАЄМОСЯ ТА ВДОСКОНАЛЮЄМО ПЕДАГОГІЧНУ МАЙСТЕРНІСТЬ 2020 р.

Дебати зі студентами аграрного ЗВО на тему – «Українське суспільство готове до прийняття гендерної рівності», провела Шлєіна Л.І. (2020 р.)

11 грудня 2020 р. було проведено Міжнароднйи воркшоп “Європейська інтеграція: перспективи та виклики для України”, який відбувся в рамках імплементації проєкту Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES), а також Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development».

Учасниками воркшопу стало більше 200 осіб з різних куточків України та світу та було представлено понад 8 університетів, що стало можливим за умов дистанційного доступу через платформу ZOOM. Під час проведення воркшопу піднімались важливі питання цінностей Євросоюзу, етапів його становлення, сучасного стану відносин між Україною та ЄС, грантовим можливостям фондів ЄС й, звичайно, особлива увага приділялась перспективам та викликам, які стають перед Україною як майбутнього члена ЄС та визначенням основних цінностей, які мають найбільше значення для учасників заходу.
Протягом воркшопу учасники, серед яких були як студенти, так й викладачі та
дослідники, жваво брали участь в обговорюванні питань, ділились враженнями від почутого. 4 години часу пролетіли на одному диханні.
Далі заплановано ще різні заходи. Слідкуйте за новинами!
EVDISD-Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку Erasmus+

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Особистісно-професійний розвиток учителя Нової української школи: світові освітні практики, український контекст». Дата і місце проведення: 6-8 червня 2019 р., м. Мелітополь.

Тренер коучинга «Навчай та вчись по-новому!» Таблер Тетяна Іванівна демонструє учасникам конференції досвід впровадження комп’ютерних засобів в освітній процес закладів загальної середньої освіти.

На фото гості конференції: перший заступник Міністра освіти і науки України Павла Хобзей, директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації Озерова Т.Я.

Таблер Тетяна Іванівна аспірант брала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Особистісно-професійний розвиток вчителя в умовах реалізації концепції Нової української школи». Дата і місце проведення конференції: 14-16 червня 2018 р. МДПУ імені Богдана Хмельницького, м. Мелітополь.

Є співавтором сертифікаційної програми «Педагогічний програмний засіб «Конструктор інтерактивних плакатів». (Бєльчев П.В.; Таблер Т.І.) та була відповідальною за організацію локації з «Сертифікаційні програми для освітян».

З 26.12.2017 року по 10.01.2018 року доц.Бєльчев П.В., ас. Таблер Т.І., ас. Атаманчук О.М. на базі МДПУ ім. Богдана Хмельницького проводили сертифіковані курси «Педагогічний програмний засіб «Конструктор інтерактивних плакатів». На курсах приймали участь 27 вчителів Мелітопольської СШ №25. 19.01.2018 року за присутністю проректора з наукової роботи проф. Москальової Л.Ю. відбулася демонстрація авторських дидактичних засобів та вручення сертифікатів за успішне завершення навчання за програмою.  

Робота із аспірнатами Таблер Т. та Атаманчук О. в кабінеті методики навчання математики і фізики 2020 рік.

Майстер-клас з використанням QR-кодів 2016 рік.

Плідна робота керівника к.пед., доцент Бєльчев П.В. із аспірантами Муртазієвим Е.Г. та Бурцевою О.Г. 2015 рік.