День відкритих дверей онлайн

У середу, 6 травня 2020 року, викладачі кафедри Соціології разом з іншими кафедрами факультету інформатики, математики та економіки взяли участь у факультетському заході  “День відкритих дверей онлайн”.
Захід пройшов під гаслом «Карантин не завадить! Проводимо День відкритих дверей онлайн» і став цікавою альтернативою традиційного заходу, у рамках якого абітурієнти разом із батьками мали змогу отримати необхідну інформацію про навчання на факультеті, спеціальності аби надалі зробити перший крок до своєї освіти у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.
На початку заходу декан факультету Бєльчев П.В. виступив з вітальним словом та окреслив переваги навчання на факультеті, можливості кар’єрного росту випускників та конкурентні переваги МДПУ на ринку праці.
Відповідальний секретар приймальної комісії Дубяга С.М. відзначила основні моменти вступної кампанії 2020 року.
Представники кафедр соціології; інформатики і кібернетики; економіки та готельно-ресторанного бізнесу; математики і фізики; управління та адміністрування; прикладної математики та інформаційних технологій детально ознайомили вступників із спеціальностями та спеціалізаціями факультету. Про студентське життя учасники онлайн-заходу дізналися від куратора з організаційно-виховної роботи Муртазієва Е.Г.
Факультеті інформатики, математики та економіки в черговий раз довів, що готовий блискавично відповідати на виклики сьогодення.