Наукові гуртки кафедри математики і фізики

На кафедрі математики і фізики працює науковий гурток «Радикал». Цей гурток працює під керівництвом доцента кафедри Рубцова М.О., а в його склад входять студенти факультету інформатики, математики та економіки.  Тематика гуртка направлена в рамках теми кафедри «Інформаційні технології в навчальному процесі» і має своєю метою поширити світогляд студентів на питання, які не входять до тематики університетських навчальних курсів.

Керівництво науково-дослідною роботою студентів очолює відповідальний за роботу з обдарованою молоддю та проведення олімпіад доц. Баришевський С.О. Студенти під керівництвом Баришевського С.О. неоднократно посідали призові місця у Всеукраїнських студентських конкурсах  наукових робіт з математики у м. Івано-Франківськ у м. Вінниця та приймали участь IX Міжнародній студентській науковій «Студенческий научный форум».

Робота гуртка «Радикал»

Перше засідання гуртка «Радикал» в новому навчальному році відбулося 25 вересня 2020 року. На порядку денному розглядалося декілька організаційних питань. Оскільки відбулися зміни в складі гуртка, то основним питанням був вибір старости гуртка. Одноголосно було обрано старостою гуртка Дігтяр Віолету.

Також розглядалися питання про теми докладів, презентацій та оформлення матеріалів до публікацій. На наступні збори члени гуртка домовились підібрати відповідні матеріали, на підставі яких буде складено річний план роботи гуртка.