Сертифікатні освітні програми кафедри математики і фізики

На кафедрі математики і фізики діє сертифікатна освітня програма «Педагогічний програмний засіб «Конструктор інтерактивних плакатів», керівник сертифікатних курсів доц. Бєльчев П.В., співавтори  ас. Таблер Т.І. та ас. Атаманчук О.М.

Програма передбачає 30 годин (1 кредит ESTC). На курсах вже прийняли участь близько 40 вчителів міста Мелітополь: гімназія №10,5,19, НВК №16, ЗОШ №4,7 та СШ №25.

Програма передбачає засвоєння теоретичних відомостей з створення дидактичних комп’ютерних засобів навчання. Більша частина програми передбачала практичні заняття з ознайомленням з авторським програмним продуктом та створення під керівництвом викладачів електронних дидактичних засобів кожним слухачем за обраною тематикою профільного предмету. Отримані в результаті роботи збірки дидактичних засобів будуть використовуватися вчителями у педагогічній діяльності.

Запис на курси «Педагогічний програмний засіб «Конструктор інтерактивних плакатів» розпочато. Звертатися на кафедру математики та фізики kaf.mif@gmail.com, або за телефоном +38(096)6398187 Таблер Тетяна Іванівна.