Кафедра управління та адміністрування

ПРОЄКТ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ НА 2021-2022 н.р. “Маркетинг товарів та послуг і рекламний бізнес” (для обговорення)

Витяг з протоколу №9

Проєкт дуальної лабораторії

Обговорення громадської думки

Самоаналіз освітньої програми “Маркетинг товарів та послуг і рекламний бізнес”


Програма візиту ЕГ

Відкрита зустріч з експертами: ID 32143 Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького ОП «Маркетинг товарів та послуг і рекламний бізнес» за першим рівнем вищої освіти
Час: 18 березня 2021, 16:15
Підключитися до конференції Zoom: http://bit.ly/3uWwMFY
Ідентифікатор конференції: 747 6526 8794
Пароль: 2021


Регіональна науково-практична конференція

«Актуальні проблеми маркетингу, управління та
економіки в умовах глобальних викликів сьогодення»

Шановні колеги!

Запрошуємо викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти взяти участь у роботі регіональної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми маркетингу, управління та економіки в умовах глобальних викликів сьогодення».

Форма участі: дистанційна.

Розміщення електронної версії збірника: до 15 грудня 2020 р


Кафедра управління та адміністрування запрошує на науково-освітні тренінги “Діловий менеджмент”

Учасники тренінгів розвинуть управлінські компетентності через поглиблення розуміння природи лідерства та цілеспрямований розвиток практичних навичок лідерства, сформують розуміння ролі та місця комунікацій у системі управління.

 Тести, ділові ігри та різні вправи нададуть можливість слухачам придбати вміння розпізнавати стилі лідерства за окремими ознаками, будувати профіль лідера, використовувати навички лідерства для розв’язання проблемних і конфліктних ситуацій, налагоджувати міжособистісні контакти для досягнення групової мети.

Всі бажаючи зможуть опанувати ключові техніки та інструменти, що роблять комунікації ефективними, визначать принципи роботи невербальної комунікації, роль і значення вербального спілкування та комунікативного впливу на реципієнта.

Адреса: м. Мелітополь, вул. Гетьманська, 20, каб. 59

Телефон: (097) 294-97-94