Різдвяна майстерня на базі освітньо-наукової лабораторії готельно-ресторанного та туристичного бізнесу гостинно запрошує!

А чи ви вже спекли смачні пряники для вечірників?

Різдвяна майстерня на базі освітньо-наукової лабораторії готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького гостинно запрошує в неділю, 9 січня (аудиторія 62 центрального корпусу університету) Общинний центр «ОР ХАДАШ» при БО «ЗБФ «ХЕСЕД МІХАЕЛЬ» дитячого табору «ЗИМОВІ МАЙСИ» (о 10.00) та спілку громадських організацій «Рада національних товариств» (об 11.40) долучитись до майстер-класу з виготовлення пряників та розпису інтеркультурного дерева – символу Мелітополя – інтеркультурного джерела України!

На День святого Василя традиції зобов’язували випікати солодкі пряники – символи щедрості та багатства Нового року.

Приготування пряників – творчий процес, недарма з пряниковими технологіями у всі часи було пов’язано безліч таємниць і загадок.

На нашому майстер-класі, незважаючи на певні кулінарні складності, виготовляти власноруч і розмальовувати так само, з любов’ю та душею смаколики для вечірників вас навчать креативні представниці освітньо-наукової лабораторії Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Пряники з козульного тіста з додаванням справжніх прянощів і покриті глазур’ю стануть ексклюзивним справжнім подарунком як для дорослого, так і для малого вечірника!

 

Previous Article
Next Article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *